Az FK Székelyudvarhely felkészült a kupadöntőre, miután az elődöntő során sikeresen megmérettette magát. A csapat nemcsak a játéktudásával, hanem a szívós akaratával is felkeltette a figyelmet, így izgalommal várhatjuk a következő megmérettetést. A Székel

Szerdán kora délután, a szokásosnál is csendesebb lelátók előtt zajlott le a futsal Román Kupa elődöntőjének első összecsapása. A marosvásárhelyi sportcsarnokban az FK Székelyudvarhely csapata a Mausoleul Mărășești gárdájával mérte össze tudását. Érdekesség, hogy a két csapat már találkozott egymással a bajnokság alapszakaszában: az FK Udvarhelyen dominálva 37-2-re, míg a visszavágón 6-3-ra diadalmaskodott.
Ahogy azt várni lehetett, az elejétől irányított, nagy mezőnyfölényt alakított ki a Florin Ignat által felkészített együttes.